Привіт, Гість. Раді вас бачити!
Меню сайта
Моя корзина
  • Ваша корзина пуста!

Часто задавані питання

FAQ

FAQ

Часто задавані питання

Про що більше запитують?

Специфіка лікування банками?

Банки універсальні і впливають комплексно на весь організм. Можливо, ви помічали, як перед використанням їх обдають вогнем. Такий прогрів, дійсно, має сенс. Підвищуючи температуру повітря під банкою, легше посилити її вакуум. Вакуум дає приплив крові до тканин. В результаті ваша шкіра стає пружною, тому що підвищується еластичність м'язів, клітини яких наситилися корисними речовинами.

Що лікують банками?

Застуду, хронічний бронхіт, бронхіальну астму, спазми діафрагми (гикавка), хронічний гастрит, неврастенія, мігрень, захворювання шийного відділу хребта і плечового суглоба, болі в попереку, міжреберна невралгія, гінекологічні захворювання, відсутності молока у годуючих матерів, захворювання ЛОР.

Для чого в банці магніт?

Магніт виконує кілька функцій. За рахунок нього в банку утворюється тиск. Він проникає в тіло на глибину 6-9 см. Як наслідок, підвищується активність еритроцитів, поліпшується кровообіг і активізується обмін речовин. А наконечник магніту впливає на біоактивні точки за принципом голки. Це додатково підсилює утворений в банці тиск, ідновлюючи втрачені властивості тканин.

Що таке моксотерапія?

Своїм ефектом окурювання зобов'язане полині, що входить до складу мокс. Полинь збиває високу температуру. Ефективно бореться із запаленням легенів, а при вдиханні її диму реально зцілитися від важкого кашлю. Тому важливо дихати ефірною олією полині при простудних захворюваннях. Тим більше-для профілактики в сезон вірусів, при якій ефект трави розкривається найбільш сильно.

Мета моксотерапії?

Завдяки моксотерапії можна припинити порушення сну, депресію, зняти головний біль, зцілити суглоби і хребет. При грамотному обкурюванні реально вилікуватися від грипу, бронхіальної астми, алергії і захворювань сечостатевої системи.

cart
0
Нужна помощь?

Чат WhatsApp

whatsapp icon